Pre ľudí

Máte právny problém alebo sa strácate v právnych termínoch a zložitých situáciách?
Naša advokátska kancelária vám poskytne bezpečné riešenie. Rýchlo a za rozumnú cenu.

Rozvodové a rodinné právo

Dnes a denne riešime mnohé rodinné problémy, osobné a taktiež našich klientov. Preto pre vás vieme zvoliť vhodné právne riešenia, ktoré vám pomôžu rýchlo prekonať všetko nepríjemné.

Zabezpečenie exekučného titulu a vedenie exekúcie

Ste veriteľom a neviete si rady so svojimi dlžníkmi? Uvažujete aké kroky podniknúť na to aby konečne zaplatili? Zverte vaše pohľadávky nášmu právnemu servisu!

Pracovné právo a právo sociálneho zabezpečenia

Vieme aká nastane ťažká situácia, keď vám oznámia, že máte výpoveď, alebo, keď musíte okamžite skončiť v práci. Vieme, aké práva by ste mali uplatniť a čo požadovať, alebo naopak, čoho sa určite nevzdávať. Poradíme vám a spoločne vyriešime aj iné pracovnoprávne problémy. A v prípade, že vás bude čakať cesta na Sociálnu poisťovňu alebo úrady, pomôžeme vám získať to, čo vám právom patrí.

Trestné konanie a priestupky

Byť účastníkom trestného konania nie je žiadna sranda a to ani vtedy, ak viete, že ste nevinný. Nenadarmo sa nezvykne hovoriť, že na políciu sa bez dobrého advokáta nechodí, pretože sa domov už tak skoro nemusíte vrátiť. Naša advokátska kancelária je pripravená poskytnúť Vám komplexné právne služby v trestnom konaní, vrátane obhajoby, a to dvadsaťštyri hodín denne, keďže polícia si vhodný čas a ani deň nevyberá.

Ľudské práva a slobody

Život, sloboda, rodina, majetok ... základné práva a slobody sú nenahraditeľné. Sú pre každého človeka tak významné, že musia byť za každých okolností dodržiavané. Bohužiaľ, nie vždy je to pravda a vy ste vystavený ich porušovaniu zo strany štátnej moci. To sú presne tie situácie v ktorých sme odborne „doma“ a profesionálne vám poskytneme komplexné právne služby s jediným cieľom, ochrániť vaše práva a získať satisfakciu za ich nespravodlivé porušenie.

Nehnuteľnosti a správne konania

Predávate alebo kupujete byt, dom alebo priestory na podnikanie? Alebo potrebujete riešiť ich prenájom? Naša advokátska kancelária profesionálne zabezpečí všetky potrebné kroky k tomu, aby ste čoskoro dosiahli svoj cieľ. Platí to aj pre iné správne konania, ktoré nesúvisia s nehnuteľnosťami, avšak prinášajú vám problémy a starosti s úradmi a úradníkmi.

Škoda na zdraví, pracovné úrazy a choroby z povolania

Zrazili vás? Zranili ste sa v práci, alebo trvalo ochoreli pre zlé pracovné podmienky? Nevyšetril vás lekár? V nemocnici vám neposkytli potrebnú zdravotnú starostlivosť? Alebo vám naopak ešte priťažili? Vaše práva boli porušené a vy si zaslúžite viac ako len morálne odškodnenie. Profesionálne a rýchlo vám poskytneme potrebné právne služby a zasadíme sa za to, aby veci boli spravodlivo vyriešené.

Kontaktujte nás

Akokoľvek a kedykoľvek chcete